Miten voimme palvella?

Henkilökunta

Myynti

 

Nina Koskinen

Nina Koskinen
Toimitusjohtaja, seniorikonsultti
Rekrytointi, suorahaku, henkilöstövuokraus


050 555 0392
nina.koskinen@alenconsulting.fi

Jani Kallio

Jani Kallio
Myyntijohtaja, seniorikonsultti
Rekrytointi, suorahaku


050 529 2715
jani.kallio@alenconsulting.fi

Minna Kotilainen

Minna Kotilainen
Asiakkuusvastaava, henkilöstökonsultti
Rekrytointi, henkilöstövuokraus


044 740 4501
minna.kotilainen@alenconsulting.fi

Tiimimme täydentyy pian

Konsultit

 

Elisa Häkli

Elisa Häkli
Seniorikonsultti
Rekrytointi, henkilöstövuokraus


044 740 4502
elisa.hakli@alenconsulting.fi

Tiia Hietikko

Tiia Hietikko
Henkilöstökonsultti
Henkilöstövuokraus


044 740 4500
tiia.hietikko@alenconsulting.fi

Sinustako seuraava tiimimme jäsen

Minna Mansikkamäki
Seniorikonsultti
Rekrytointi, henkilöstövuokraus

044 740 4505
minna.mansikkamaki@alenconsulting.fi

Riia Viljanen

Riia Viljanen
Henkilöstökoordinaattori, markkinointi & viestintä
Henkilöstövuokraus


040 572 7731
riia.viljanen@alenconsulting.fi

Hallinto

 

Nina Koskinen

Nina Koskinen
Toimitusjohtaja, seniorikonsultti
Rekrytointi, suorahaku, henkilöstövuokraus


050 555 0392
nina.koskinen@alenconsulting.fi

Niina Vuoristo

Niina Vuoristo
Hallintopäällikkö

044 740 4503
niina.vuoristo@alenconsulting.fi

Vilma Mainio

Vilma Mainio
HR-assistenttiharjoittelija

040 572 7731
posti@alenconsulting.fi

Alen Consulting Oy

 

Satakunnankatu 13 b, 4. krs
33100 Tampere

040 572 7731
posti@alenconsulting.fi

Seuraa meitä somessa:

Yhteydenottolomake
 

Otamme tietoturvasi vakavasti. Lue tietosuojaselosteemme.

Jaa sivu somessa